05.07.2013 18:08
Поділитися

На зйомках Стогнія з’їли увесь реквізит

На зйомках Стогнія з’їли увесь реквізит

Сьогодні вночі було підступно з’їдено реквізит підготовлений для зйомок сцени кінострічки «Код Кнорозава». Зйомки фільму Стогнія тривали 22 години. Знімальна група не змогла дочекатися вечері і накинулася на торби з продуктами …

Актори, оператори, звуковики, гримери, сценаристи, світлоінженери підходили до сумок і набирали харчів, скільки душа бажала. На жаль, всім не вистачило, тому невідомі голодні «лісові партизани» непомітно поцупили реквізит — «вечерю бійців УПА біля багаття.

По темі: «Стогній знімає худфільм «Код Кнорозова»

Уночі мали бути зйомки Ореста, котрому ввижався індієць, бо перед тим хлопець читав про майя… Аби бійцям УПА було таки щось поїсти, у казанку над багаттям зварили картоплю… Просто під час зйомок.

05.07.2013 18:08

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ