
Мати і дитину розлучили 20 років тому. Жінці сказали у пологовому будинку, що син помер, а хлопця все життя у дитбудинку переконували, що мати покинула його. «Надзвичайні новини» розібралися у заплутаній історії та допомогли возз’єднатися родині.
У дитячому будинку Сашу переконували, що мати покинула його, що вона погана людина. Сама жінка переконує — це неправда. У пологовому їй повідомили страшну новину — син помер… Проте жінка не змирилася зі втратою. Вона народила ще чотирьох дітей, але протягом 20 років не втрачала надії знайти сина.
— На тлі політики, мітингів, АТО ми починаємо втрачати щось людське, — говорить ведучий «Надзвичайних новин» Костянтин Стогній. — Ми перестаємо бачити радощі та біди довкола нас. Але ця історія сильніша за будь-яку кінодраму…
За допомогою «Надзвичайних новин» мати та син зустрілися вперше за 20 років. Подробиці драматичної історії дивіться сьогодні о 19:15 на каналі ICTV!