
Микола хотів привітати батька з днем народження, та не мав грошей. Тож 13-річний підліток назбирав брухт і вирішив його здати. У сусідньому селі жив чоловік, котрий приймав кольоровий метал, до нього і поїхав хлопець, однак додому вже не повернувся.
Приймач металобрухту був напідпитку, коли по дорозі до пункту прийому накинувся на школяра, аби забрати собі металобрухт.
По темі: «Четверо катів і двоє жертв»
Чоловік щосили вдарив хлопця кулаком у кадик. Цей удар став смертельним для дитини. Тіло та велосипед вбивця відніс на болото. Відібраний алюміній він відвіз до пункту і отримані п’ятдесят гривень одразу ж пропив. За вбивство школяра п’яниці, який вже притягався до суду, загрожує довічне позбавлення волі.
Що розказує власник прийому металобрухту,— ви можете дізнатися з сюжету:
Дивіться «Надзвичайні новини» у будні о 19:30 та у суботу о 19:00 на телеканалі ICTV.