ДТП із летальним наслідком сталося у Києві. Джип БМВ виїхав на зустрічну і протаранив Шевроле Авео. Водій останньої машини не вижив. На лобовому склі позашляховика була табличка – прокуратура міста Києва…
Харківське шосе. Година пік. Водій БМВ вирішив об’їхати тягнучку по зустрічній смузі. А вже за кілька секунд машина лоб у лоб протаранила Шевроле. Від удару його зім’яло, немов бляшанку. Із машини на кілька десятків метрів відкинуло дитяче крісло. На щастя, самої дитини у момент аварії в салоні не було. Але водій автомобіля отримав дуже важкі травми.
Після зіткнення у Шевроле загорівся моторний відсік. Машину загасили рятувальники. 2-ох чоловіків, які їхали у БМВ, госпіталізували із травмами голови. На лобовому склі кросовера очевидці встигли зафіксувати наліпку – прокуратура міста Києва. Але вранці прес-служба відомства розповсюдила інформацію, що їхні працівники до аварії не причетні. І звідки взялась наклейка – їм не відомо.
До теми: Детективне ДТП з прокурором
Столична міліція розпочала кримінальне провадження за статтею – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Але коментувати, хто був за кермом БМВ – там категорично відмовляються. Керівник столичної ДАІ ще зранку була на роботі, а потім несподівано повідомила, що у відпустці. Речники Київської міліції і департаменту державтоінспекції теж говорити будь-що відмовилися.
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на каналі ICTV!