У Криму у підїзді житлового будинку знайшли тіло молодого чоловіка із пораненнями, які виявилися несумісними із життям.
Володимиру Карпенку було 23 роки, 3 останніх він служив у міліції. Беркутівець ввечері просто подзвонив до квартири сусідів, та попросив, щоб ті не шуміли. Але у відповідь отримав кілька куль, дві з них – у груди.
Постріли були із пневматичної зброї, зробив їх мешканець того ж будинку, у якому жив покійний міліціонер – парубок 22-х років. Його вже затримано.
До теми: У Харкові намагались вбити правоохоронця
Командування «Беркуту» говорить: вони втратили хорошого бійця. Володимир був спортивним, на зріст метр дев’яносто. У «Беркуті» парубок очолював відділення – командував 10-ма людьми, брав участь у спецопераціях.
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!