В обох випадках постраждали діти, що їхали на велосипедах.
Обидві ДТП сталися в один день. Спершу Москвич збив велосипедистку, яка їхала в попутному з ним напрямку. Водій пояснює – не помітив 9-класницю, бо саме перемикав приймач. Допомоги школярці чоловік не надав, машину заховав у знайомого, пізніше, коли його вивели на чисту воду – розповів, що за кермом дійсно був нетверезим. Школярка зараз у лікарні, шансів вижити медики дівчині, нажаль, не дають.
До теми: У Харкові встановили пам’ятник загиблим у ДТП велосипедистам
Того ж дня водій фольксвагена збив відразу двох велосипедистів – батька із сином. Дорослий чоловік вижив, 13-річний школяр загинув. Як і в попередньому випадку – водій втік з місця пригоди, але не далеко – машина застрягла у болоті.
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!