У Житомирі мати завдячує Богу, що з’явилася у потрібному місті і у потрібний час. Ще б мить, і хто-зна, що б було із її дочкою.
Жінка прийшла до школи забирати дочок. Щойно підійшла до вхідних дверей, як побачила старшу – дев’ятирічну дитину, яку кудись вів незнайомий чоловік. При цьому дівчинку була заплаканою і йти не хотіла, а її супутник – п’яним.
З’ясувалося, що чоловік щонайменше шахрай. Він назвався дитині працівником міліції і змусив дівчину йти з ним, начебто до відділку. Наразі актуальних питань кілька – куди він незнайомець дитину і що хотів з нею робити та куди дивилися у школі, коли відпустили неповнолітню із чужою людиною.
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по пятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!