У львівських контролерів відтепер є свої тілоохоронці: люди у формі заспокоюють пасажирів-дебоширів та ловлять зайців, які намагають втекти, не заплативши штрафу.
Контролери задоволені таким нововведення, кажуть тепер безквиточники б’ють їх не так часто, а якщо і проявляють агресію, то охоронці діять на дебоширів витверезвляючи. Самі пасажири впевнені, що від них нікого охороняти не треба.
Ще більше «Надзвичайних новини» у будні о 19:30 на телеканалі ICTV!