Осли опинилися у центрі міжнародних подій. Через цих тварин фермер з Севастополя подав до суду проти кандидата у президенти Росії Володимира Жириновського. У передвиборному ролику політика чоловік розглядів знущання над ослами і пропаганду насильства.
Цей чоловік з Севастополя, який триває цілу ферму віслюків, подав до суду на кандидата у президенти Росії Володимира Жириновського. Бо у своєму передвиборчому ролику політик нібито і сам знущається над твариною і пропагує насильство. При чому робить це на весь світ, адже ролик розміщено в Інтернеті.
Микола Помогалов – образився за віслюків:
– Избиение меня возмутило. Но самое, самое страшное, на мой взгляд, этот ролик является пропагандой насилия над животными. И это должно быть наказано. Таким людям надо показать, что есть и на них управа.
Жириновський відома у світі людина, значить за свій вчинок повинен вибачатися публічно – наполягає Микола. Однак юристи не впевнені, що чоловік виграє.
Микола Левадко – юрист:
– Жириновский – гражданин другого государства, истец – гражданин нашего государства. Уже в связи с этим возникнут вопросы. Говорить сейчас о перспективе этого иска в целом, ну нельзя. Я сомневаюсь, что он будет принят к производству в нашем государстве.
Головне в цій ситуації, говорять юристи, – те, що вже є прецедент. Тобто, політики тепер кілька разів подумають перш ніж щось сказати. Віслюки зовсім не вперті, а розумні і розсудливі – кажуть фермери. Але порівнювати їх з людьми і країнами не можна. Як на позов фермера відреагував російський політик, поки що невідомо. Додзвонитися до його прес-служби виявилося не так просто.
Дивіться «Надзвичайні новини» на телеканалі ICTV по будням о 19:30, з ранковим повтором о 9:30!