04.02.2012 19:39
Поділитися

Надзвичайні новини. З ополонки рибалка витяг… гранату

Надзвичайні новини. З ополонки рибалка витяг… гранату

Небезпечну знахідку чоловік дістав з ополонки під час риболовлі.

Вчора, 3 лютого, по телефону спецлінії «102» до Ленінського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 57-річного вінничанина про те, що він в річці Південний Буг виявив гранату Ф-1.

Небезпечну знахідку чоловік дістав з ополонки під час риболовлі в районі мосту по вулиці Чорновола в місті Вінниці. Працівники міліції вжили усі необхідні заходи по охороні та знешкодженню гранати.

Дивіться “Надзвичайні новини” з понеділка по п’ятницю о 19:25 на каналі ICTV!

Матеріал: kriminal.tv

04.02.2012 19:39

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ