Чоловік обікрав, після чого угнав чужу машину і не знайшов нічого розумнішого, як покинути її.. в себе на подвір’ї!
За словами затриманого, він вертався з гостей і був настільки п’яний, що просто не міг іти. Відтак чолов’яга угнав перше авто, яке потрапило на очі, після чого виніс із нього усі цінні речі і покинув машину перед дверима свого будинку. Опритомнів господар уже у відділку.
Щоб відійти від важкого похмілля, чоловік матиме вдосталь часу – за угон йому світить 8 років.
Угнав машину:
– Отрыл его, сел, перерезал провода, завел и поехал домой. Когда доехал, я его кинул. Забрал оттуда запчасти, магнитофон, аккумулятор и пошел домой.
Ірина Качур, слідча міліції:
– Вказаний громадянин неодноразово раніше судимий, а саме за викрадення автомобілів. На даний час ведеться досудове слідство.
Дивіться “Надзвичайні новини” по будням о 19:30 на каналі ICTV!
Матеріла: kriminal.tv