Інцидент стався на Харківщині – в одному з місцевих райвідділів міліції. Суд визнав чоловіка винним у розбещенні чотирьох хлопців-підлітків. Сам збоченець факт інтиму із учнями до останнього заперечував та врешті – поліз у зашморг. За смерть засудженого тепер доведеться відповідати міліціонерам.
Трагічний інцидент трапивсяу ізоляторі тимчасового тримання Куп’янського райвідділу міліції. 45-річного засудженого знайшли повішеним у камері – біля унітазу. За передньою версією, зашморг самогубця зробив із мотузки, яку витяг зі своїх спортивних штанів.
До теми: У Полтаві чоловік розбещував школяра
Покійний був вчителем місцевої школи. Викладав малювання та вів гурток «Шкільне телебачення». Рік тому його затримали та звинуватили у розбещенні неповнолітніх. Заяву написали батьки одразу кількох учнів-старшокласників. Для школи це був справжній шок. У те, що вчитель виявився збоченцем, не вірили ані педагоги, ані самі учні…
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!