У Луганську в лісі знайшли рештки людського тіла. За підозрою у злочині затримали місцевого 20-річного хлопця. Загиблий був його рідним батьком.
За словами парубка, покійний був садистом і тираном. До того ж постійно знущався з матері. Тож одного дня син поклав цьому край. Під час чергової сварки парубок вдарив дебошира сокирою і той більше не піднявся. Щоб приховати сліди злочину, син вивіз батька до лісу і закопав.
Парубка обстежують психіатри, є підозри, що хлопець має психічні вади. Проте сусіди його підтримують і, навіть жаліють.
Ще більше «Надзвичайних новини» у будні о 19:30 на телеканалі ICTV!