19.08.2022 16:15
Поделиться

Ведуча каналу ICTV стала мамою первістка

Ведуча каналу ICTV стала мамою первістка

Ведуча програми “Надзвичайні новини” Вікторія Сеник стала мамою синочка. Вчора, 18 серпня у її родині з’явилося маленьке чудо. Своєю радістю вона поділилася у соціальних мережах.  

18.08.22 — найщасливіший день в нашому житті! Ми стали батьками солодкого левеняти, появу якого спланували до дрібниць, місяць народження теж не випадковість… Такий уже наш серпень — сповнений свят…❤️ Ми були найщасливіші, коли дізнались, що третє серденько уже б’ється в животику — не могли повірити, що так буває — хочеш і… одразу вдається!

написала ведуча на своїй сторінці у Фейсбук. 

Ведуча каналу ICTV стала мамою первістка / 7 фотографий

Але на четвертому місяці вагітності почалась війна. Вікторія надзвичайно боялася, що втратить свою крихітку, яка була ще дуже слабкою. Але її первісток виявився в рази сильнішим. Він пережив мамин страх, сльози, відчай, безкінечні здригання, паніку, холодні, безсонні ночі в підвалі під гул ракет і літаків. 

Здавалося, в березні моє серце зупинялося безперервно… І я знаю, ти все відчував… Але, не зважаючи ні на що, активно ріс, розвивався і коли вперше почав штурхатись зсередини, — стих крик і відчай. Прокинулась віра у перемогу нашої стражденної України і щасливе майбутнє. І ось сьогодні ми з тобою, мій хлопчик, і твоїм любим татусем вже перемогли. 

Як і тисячі діток, які попри все з’явились на світ після моторошного 24 лютого. З‘явились у себе вдома — в Україні, якій неодмінно бути, а нам в ній — рости, насолоджуватись кожним днем і процвітати разом з нею! Я так люблю тебе, мій ненаситний сопун, мій скарб, моє чорняве золото, без якого більше не уявляю свого життя❤️,  — висловила почуття до свого синочка Вікторія Сеник.

Зізналася у коханні ведуча й своєму дорогому чоловікові: “А тебе, наш новоспечений Татусь, наша підтримка і опора, я люблю з кожним днем усе сильніше! Дякую, що ти завжди поруч, що ти такий наш”.

19.08.2022 16:15

Горячие материалы

Ведущие канала

Смотрите на ICTV

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ