В Севастополе на 8-и летнего парня обрушилась плита из бетона. Сооружение массой в 250 килограммов буквально задушила ребенка. Правоохранители вияснили, что трагедия стала следствием служебной халатности. Однако чьей конкретно — им пока неизвестно.
Дитину вбила бетонна плита, яка була частиною підпірної стіни. Поряд була яма — хлопець оступився, впав і його накрило плитою. Смерть настала через задуху – плита здавила дитині груди. Школяреві зовсім нещодавно виповнилося 8 років.
Дмитро Шевчук – Начальник Відділу кримінальної міліції по справам дітей у Севастополі:
— Житель данного района, ученик 1-го класса. Вместе со своими друзьями играл недалеко от места, где проводились строительные работы.
Василь Якович – очевидець:
— Ко мне на остановке около спортивной школы подбежали 2 девочки. И говорять: «Помогите, нашего мальчика задавило, помогите – помогите».
Як розказують свідки, група дітей гуляла поряд з аварійною стіною. Там не було ні огорожі, ні навіть червоної стрічки – це при тому, що підпірна конструкція зруйнувалася ще 2 тижні тому.
У прокуратурі кажуть – відповідальність за смерть дитини понесуть комунальники. Вже порушено кримінальну справу за статтею – службова недбалість. Винним, якщо їх знайдуть, загрожує до 5 років позбавлення волі.
Стежте за «Надзвичайними новинами» на каналі ICTV та на сайті kriminal.ictv.ua!