Винуватця у смертельній ДТП відпустили на волю

П’яний за кермом. Він вбиває своїм джипом двох людей і ще й намагається втекти!

А його просто – відпускають додому!

Може, все тому що він – столична шишка?

У справі Антона Усенка, який на своєму джипі на трасі Київ-Харків смертельно протаранив маршрутку, повну пасажирів, – шокуючий поворот. Також по темі: П'яний чиновник вчинив смертельне ДТП та безкарно розгулює на волі

Його вкотре спробували запроторити за грати.

Сам прокурор попросив про термінове засідання.

Мовляв, з’явилися нові приголомшливі деталі!

Невже дійсно не уникне чиновник тюрьми?

У родичів загиблих вже голови обертом  від таких викрутасів нашого правосуддя.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ