П’яний чиновник вчинив смертельне ДТП та безкарно розгулює на волі

Другий місяць мучитися в ізоляції?

А от дехто такого не витримує і робить все, аби повернутися на роботу.

Як, наприклад, арештований чиновник із Київщини.

Півтора місяці тому він п’яний на Джипі протаранив маршрутку із людьми.

В результаті двоє загинуло, ще п’ятнадцятьом знадобилася допомога медиків.

Чоловіка взяли під варту, доки триває слідство. Також по темі: Нічна подорож скінчилася для компанії молодиків з Дніпра кривавою ДТП

Та в чотирьох стінах ізолятора він пробув недовго.

Віднедавна чиновник може спокійно розгулювати столицею і працювати.

А родичі загиблих спочатку про це навіть не здогадувалися.

Їхньому обуренню не має меж: як людину, що сіла п’яна за кермо і скоїла смертельну аварію, відпустили на свободу?

Ви не повірите, але чоловікові допомогло те, що він травмував більше десятка людей!

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ