Другий місяць мучитися в ізоляції?
А от дехто такого не витримує і робить все, аби повернутися на роботу.
Як, наприклад, арештований чиновник із Київщини.
Півтора місяці тому він п’яний на Джипі протаранив маршрутку із людьми.
В результаті двоє загинуло, ще п’ятнадцятьом знадобилася допомога медиків.
Чоловіка взяли під варту, доки триває слідство. Також по темі: Нічна подорож скінчилася для компанії молодиків з Дніпра кривавою ДТП
Та в чотирьох стінах ізолятора він пробув недовго.
Віднедавна чиновник може спокійно розгулювати столицею і працювати.
А родичі загиблих спочатку про це навіть не здогадувалися.
Їхньому обуренню не має меж: як людину, що сіла п’яна за кермо і скоїла смертельну аварію, відпустили на свободу?
Ви не повірите, але чоловікові допомогло те, що він травмував більше десятка людей!