ICTV - Разом краще

Video: Українські медики готуються до війни – тактична медицина в дії

Посилений режим, максимальна готовність! Українські медики теж готуються. Якщо втіляться в життя загрозливі прогнози бомбардування чи ракетних атак, то не уникнути сотень, якщо не тисяч поранених! І вже зараз лікарні запасаються медикаментами на місяці вперед, наповнюють банки крові, шукають місця для резервних операційних.[read_more_news] Тренують і тактичну медицину: як довезти хворого живим до реанімації в польових умовах, де взагалі можна буде отримати лікування, і що робити в умовах хаосу вагітним або тим, у кого раптом - гострий апендицит?! Далі - інформація, що допоможе зберегти спокій і бути готовим до всього.

Українські медики готуються до війни – тактична медицина в дії

0 Коментувати

Посилений режим, максимальна готовність!

Українські медики теж готуються.

Якщо втіляться в життя загрозливі прогнози бомбардування чи ракетних атак, то не уникнути сотень, якщо не тисяч поранених!

І вже зараз лікарні запасаються медикаментами на місяці вперед, наповнюють банки крові, шукають місця для резервних операційних. Також по темі: Нападуть, бо захищаються від злих українців? Масовий психоз та паніка через загрозу вторгнення

Тренують і тактичну медицину: як довезти хворого живим до реанімації в польових умовах, де взагалі можна буде отримати лікування, і що робити в умовах хаосу вагітним або тим, у кого раптом – гострий апендицит?!

Далі – інформація, що допоможе зберегти спокій і бути готовим до всього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.02.2022 20:22

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: