Два місяці і п’ять масштабних обвалів.
В Одесі знову рухнув будинок стародавнього будівництва.
На груди каменя та скла цього разу перетворилась права частина чотириповерхового житлового будинку.
До речі, ця споруда 1910 року була пам’яткою архітектури місцевого значення. Також по темі: Обвал будинку в Одесі - що робити постраждалим
Під час карколомного завалу всередині у своїх домівках мирно спали люди.
Це просто диво, що обійшлося без жертв, але на жаль, все ж таки є постраждалі, а кілька сімей залишилися без даху над головою.
У якому стані зараз люди?
Чи є в них надія на отримання житла чи бодай на реконструкцію напівзруйнованого?
Наша Ольга Длужневська була на місці гучного руйнування.
Репортаж з подробицями із перших вуст.