Не витримують жорсткого карантину вже навіть… будівлі.
У центрі Одеси мешканці чотири-поверхівки опинилися в руїнній самоізоляції.
Уявіть, серед білого дня їхній будинок просто впав! І це вже третій обвал за останні півтора місяця.
Всередині споруди, якій – на хвилиночку – 135 років, було повно народу.
З переляку всі вибігали на вулицю в чому були. Також по темі: У Дніпрі обвалилась новобудова
Нещасні не встигли забрати ні документів, ні домашніх улюбленців.
Чи є жертви під завалами?
В якому стані постраждалі?
І куди ж їм тепер іти? Жахіття, що може статися з кожним.