Обвал будинку в Одесі – що робити постраждалим

Не витримують жорсткого карантину вже навіть… будівлі.

У центрі Одеси мешканці чотири-поверхівки опинилися в руїнній самоізоляції.

Уявіть, серед білого дня їхній будинок просто впав! І це вже третій обвал за останні півтора місяця.

Всередині споруди, якій – на хвилиночку – 135 років, було повно народу.

З переляку всі вибігали на вулицю в чому були. Також по темі: У Дніпрі обвалилась новобудова

Нещасні не встигли забрати ні документів, ні домашніх улюбленців.

Чи є жертви під завалами?

В якому стані постраждалі?

І куди ж їм тепер іти? Жахіття, що може статися з кожним.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ