Банда на чолі з екс-депутатом зливала газ з потягів
На Миколаївщині затримали банду крадіїв, яка тонами зливала з вагонів потягів скраплений газ.
Десятеро зловмисників, серед яких працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці, налагодили злочинний бізнес «замкненого циклу» – крали паливо та продавали його через підконтрольні заправки.
Також по темі:
Локомотив відрізав голову співробітниці Укрзалізниці
Як затримували бандитів, до чого тут колишній депутат міськради та скільки коштує «невідкриття» кримінального провадження – справжній кримінальний блокбастер.