Голову – під багатотонний локомотив. Не просто страшна, а неймовірно жорстока смерть.
У Києві на території столичного депо, де щодня курсують десятки вагонів, знайшли небіжчицю.
Співробітники станції помітили закривавлені колії, нерухоме тіло та окремо – голову!
Як опинилася нещастя на рейках? Чому машиніст не помітив жертву?
І яку версію вже озвучили в поліції? Про шокуючу драму – Ігор Шумик.