Зробила доньці зауваження і поплатилась. На Одещині 37-річна жінка убила рідну матір

А таке навіть уявляти не хочеться! На Одещині донька убила рідну матір.

Від подробиць – волосся дибки!

Мати зробила безпутній 37-річній дочці зауваження, мовляв, нащо винесла з хати прикраси?  Також по темі: Різала канцелярським ножем, била ножицями, а потім задушила кабелем: на Київщині жінка вбила матір

А та, немов дияволу душу віддала, схопила важелезну кувалду і замахнулася просто над головою найріднішої людини!

Кілька ударів – і бідолашна стекла кров’ю. А що ж дочка?

Замість оговтатись і рятувати неньку, втекла у сусіднє село.

Чи вижила нещасна мати і що чекає дочку, яка нещадно проломила їй голову? Це дуже страшно…

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ