А таке навіть уявляти не хочеться! На Одещині донька убила рідну матір.
Від подробиць – волосся дибки!
Мати зробила безпутній 37-річній дочці зауваження, мовляв, нащо винесла з хати прикраси? Також по темі: Різала канцелярським ножем, била ножицями, а потім задушила кабелем: на Київщині жінка вбила матір
А та, немов дияволу душу віддала, схопила важелезну кувалду і замахнулася просто над головою найріднішої людини!
Кілька ударів – і бідолашна стекла кров’ю. А що ж дочка?
Замість оговтатись і рятувати неньку, втекла у сусіднє село.
Чи вижила нещасна мати і що чекає дочку, яка нещадно проломила їй голову? Це дуже страшно…