Різала канцелярським ножем, била ножицями, а потім задушила кабелем: на Київщині жінка вбила матір

Таке не можливо усвідомити і дуже важко уявити. Під Києвом дочка буквально по шматувала рідну матір. Жінка влаштувала справжні нелюдські тортури: вона різала бідолашну канцелярським ножем, била ножицями у спину, а потім ще й душила… звичайніським кабелем. Такій неймовірній жорстокості немає виправдань, подумаєте ви. Але душогубка знайшла. Вона пояснила все просто –  у найрідніших очах  вона побачила зло, яке просто змусило убивати маму наче звіра.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ