Це дійсно наджорстоко, на Київщині чоловіка забили самими лише кулаками.
Бідолаху хтось так дубасив, що він був аж синій від кулаків навіженого. Також по темі: У Києві нелюд забив кулаками до смерті пенсіонера
Про страшну смерть повідомив товариш загиблого, бо знайшов понівечений труп у себе в сараї.
Але як тіло опинилося у нього вдома – справжня згадка, заявник мовчить немов риба.
Але от репутація у чолов’яги аж надто зловісна, на його руках кров і не однієї людини.