Смертей на дорозі стає все більше й більше.
Ну це просто жах якийсь.
На Житомирщині загинуло одразу чотири людини, через те що водій фури влетів у маршрутку. Також по темі: В Умані престижна багатоповерхівка повстала проти місцевої влади
І під Києвом аварія з автобусом та вантажівкою, не вижив водій.
А у самій столиці мотоцикліст лоб в лоб зіткнувся з легковиком, байк розірвало на частини…
Дивіться чого може коштувати звичайна неуважність та нехтування банальними правилами дорожнього руху