В Одесі в останню путь провели медсестру, що загинула під час пожежі у Центрі психічного здоров’я

В Одесі в останню путь провели 55-річну медсестру, Юлію Нікіту, що загинула під час нищівної пожежі у Центрі психічного здоров’я.

Моторошна трагедія сталася напередодні пізно ввечері. Жінка саме була на чергуванні.

Також по темі: Пекельна лікарня. Жахлива пожежа у психіатричному закладі в Одесі

Всього стихія забрала 7 життів. Один пацієнт помер ще до початку загорання, а троє – вже згодом у лікарні.

Поліція разом з прокуратурою розпочали одразу 4 кримінальні провадження.

Кого підозрюють? Звідки прийшла смертельна небезпека?

Чому керівництво лікарні упевнене, що то був навмисний підпал?

Кому це було вигідно? Та для чого? Що варте людських жертв?

Здається, запитань у цій трагедії поки що набагато більше, ніж відповідай, а  версії – просто шокують.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ