В Одесі в останню путь провели 55-річну медсестру, Юлію Нікіту, що загинула під час нищівної пожежі у Центрі психічного здоров’я.
Моторошна трагедія сталася напередодні пізно ввечері. Жінка саме була на чергуванні.
Также по теме: Пекельна лікарня. Жахлива пожежа у психіатричному закладі в Одесі
Всього стихія забрала 7 життів. Один пацієнт помер ще до початку загорання, а троє — вже згодом у лікарні.
Поліція разом з прокуратурою розпочали одразу 4 кримінальні провадження.
Кого підозрюють? Звідки прийшла смертельна небезпека?
Чому керівництво лікарні упевнене, що то був навмисний підпал?
Кому це було вигідно? Та для чого? Що варте людських жертв?
Здається, запитань у цій трагедії поки що набагато більше, ніж відповідай, а версії — просто шокують.