Озброєний неадекват із замотаним обличчям та в кепці вривається до перукарні, дістає пістолет і стріляє просто у спину беззахисної жінки, яка саме стриже клієнтку!
Люди наче заклякли і не одразу зрозуміли, що робиться!
Чи встиг бодай хтось розгледіти нападника? Хто він такий?
Невже незадоволений клієнт? Ви будете приголомшені, коли почуєте подробиці!