В Одесі неадекват увірвався до салону краси і розстріляв перукарку на очах у клієнтів

Вже навіть на робочому місці можна запросто загинути!

В Одесі – шокуючий розстріл просто у салоні краси!

Уявіть шок працівників та відвідувачів, які навіть передбачити не могли, що станеться вже наступної миті! Также по теме: Збочена помста: у Черкасах познущались над перукаркою

Озброєний неадекват із замотаним обличчям та в кепці вривається до перукарні, дістає пістолет і стріляє просто у спину беззахисної жінки, яка саме стриже клієнтку!

Люди наче заклякли і не одразу зрозуміли, що робиться!

Чи встиг бодай хтось розгледіти нападника? Хто він такий?

Невже незадоволений клієнт? Ви будете приголомшені, коли почуєте подробиці!

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ