Свято першого дзвоника позаду, хвиля першачків заполонила класи, а тепер – чи варто нам начуватися – і чекати на ще одну хвилю? Епідемій!!!
Адже для деяких шкіл щеплення все ще не є обов’язковими.
Медики б’ють на сполох – Україну скоро може поглинути смертельна пошесть. Також по темі: Епідемія кору в Києві: чи вистачить вакцини на всіх?
Настільки підступна, що здатна вбити за кілька годин, або ж затихнути, а потім – нанести удар за місяці.
Та найстрашніше – сироватки, яка може ефективно боротися з небезпечною недугою, в країні немає.
Як же лікарі і чиновники допустили таку моторошну ситуацію?
З чиєї вини українці лишилися без захисту? І чи є шанс на порятунок?