Свято першого дзвоника позаду, хвиля першачків заполонила класи, а тепер — чи варто нам начуватися — і чекати на ще одну хвилю? Епідемій!!!
Адже для деяких шкіл щеплення все ще не є обов’язковими.
Медики б’ють на сполох — Україну скоро може поглинути смертельна пошесть. Также по теме: Епідемія кору в Києві: чи вистачить вакцини на всіх?
Настільки підступна, що здатна вбити за кілька годин, або ж затихнути, а потім — нанести удар за місяці.
Та найстрашніше — сироватки, яка може ефективно боротися з небезпечною недугою, в країні немає.
Як же лікарі і чиновники допустили таку моторошну ситуацію?
З чиєї вини українці лишилися без захисту? І чи є шанс на порятунок?