У Дніпрі побили та взяли у заручники комунальників

Побили та взяли в заручники!

У Дніпрі в залі нелегальних ігрових автоматів напали – на комунальників.

Утім, не через зірваний джек-пот, а за звичайне зауваження.  Також по темі: На Харківщині - загадкова смерть комунальника на робочому місці

З кулаками на інспекторів міського департаменту з благоустрою кремезний співробітників закладу накинувся лише за єдине прохання – зафарбувати рекламу наркотиків на фасаді.

Усе могло б закінчитись банкою фарби, але переросло у побої та мордування. Дивіться.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ