У Дніпрі побили та взяли у заручники комунальників

Побили та взяли в заручники!

У Дніпрі в залі нелегальних ігрових автоматів напали — на комунальників.

Утім, не через зірваний джек-пот, а за звичайне зауваження.  Также по теме: На Харківщині - загадкова смерть комунальника на робочому місці

З кулаками на інспекторів міського департаменту з благоустрою кремезний співробітників закладу накинувся лише за єдине прохання — зафарбувати рекламу наркотиків на фасаді.

Усе могло б закінчитись банкою фарби, але переросло у побої та мордування. Дивіться.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ