У Броварах перевізники вирішували, хто тут королі доріг і влаштували масову перестрілку

Вони перевозять людей наче скот…

Але й самі ні чим не кращі за худобу.

Вранці всю країну сколихнула новина – у Броварах на Київщині просто серед багатоповерхівок перестрілялися перевізники.

Так вони боролися за пасажирів. Озброєні до зубів! З пів сотні молодиків йшли стінка на стінку! Також по темі: Перестрілка у Києві: стінка на стінку зійшлися охоронці

Вони без перестанку гатили з вогнепальної зброї і байдуже було, що їх бачать тисячі переляканих очей!

Мешканцям навіть у квартирах своїх сидіти було страшно!

А що ж поліція? Чому не втручалася??

Це ж просто дикість! На вухах тепер навіть керівництво країни.

Скільки голів вже позлітало?

Є над чим задуматись.

Адже, виявляється, нас возять справжні бандити.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ