Вони перевозять людей наче скот…
Але й самі ні чим не кращі за худобу.
Вранці всю країну сколихнула новина – у Броварах на Київщині просто серед багатоповерхівок перестрілялися перевізники.
Так вони боролися за пасажирів. Озброєні до зубів! З пів сотні молодиків йшли стінка на стінку! Також по темі: Перестрілка у Києві: стінка на стінку зійшлися охоронці
Вони без перестанку гатили з вогнепальної зброї і байдуже було, що їх бачать тисячі переляканих очей!
Мешканцям навіть у квартирах своїх сидіти було страшно!
А що ж поліція? Чому не втручалася??
Це ж просто дикість! На вухах тепер навіть керівництво країни.
Скільки голів вже позлітало?
Є над чим задуматись.
Адже, виявляється, нас возять справжні бандити.