У бідолахи вмить переламався хребет – п’яна ДТП на Київщині

От не знаю, яке потрібно вигадати покарання, аби ті неадеквати припинили п’яними сідати за кермо.

На Київщині п’яний в дим водій протаранив машину односельця.

Удар був такий потужний, що у бідолахи вмить переламався хребет.

Чолов’яга загинув на місці.

А от сам винуватець – цілісінький.

Щоправда, ледь стояв на ногах, але ж не через те, що сильно травмувався. Також по темі: Рідні брати не доїхали до роботи - смертельна ДТП в Обухові

Лише вслухайтеся – перед тим, як всістися в машину, водій влив у себе більше пляшки горілки.

Невимовне горе для рідних загиблого…

А що ж той п’яничка-вбивця?

Думаєте, розкаявся на лаві підсудних?

Ага як би не так.

Продовжує й далі – вільно розгулювати вулицями, бо гуманний суд випустив!

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ