От не знаю, яке потрібно вигадати покарання, аби ті неадеквати припинили п’яними сідати за кермо.
На Київщині п’яний в дим водій протаранив машину односельця.
Удар був такий потужний, що у бідолахи вмить переламався хребет.
Чолов’яга загинув на місці.
А от сам винуватець – цілісінький.
Щоправда, ледь стояв на ногах, але ж не через те, що сильно травмувався. Також по темі: Рідні брати не доїхали до роботи - смертельна ДТП в Обухові
Лише вслухайтеся – перед тим, як всістися в машину, водій влив у себе більше пляшки горілки.
Невимовне горе для рідних загиблого…
А що ж той п’яничка-вбивця?
Думаєте, розкаявся на лаві підсудних?
Ага як би не так.
Продовжує й далі – вільно розгулювати вулицями, бо гуманний суд випустив!