Роми пограбували самотню пенсіонерку на Київщині

Довелося пережити нелюдські тортури: її били троє дужих чоловіків, потім душили і зрештою – взагалі погрожували прирізати.

І це все – через гроші. На Київщині троє бандитів вдерлися до будинку самотньої пенсіонерки.

Чоловіки у масках, наче професійні гімнасти, зуміли протиснутися через невеличку кватирку у вікні!

Вони забрали у жінки 20 тисяч гривень. Але не лише гроші цікавили цих нелюдів.

Вони ще й обчистили холодидьник жертви!

Це справжнє жахіття, на що здатні мерзотники заради легкої наживи. У голові не вкладається…

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ