Довелося пережити нелюдські тортури: її били троє дужих чоловіків, потім душили і зрештою — взагалі погрожували прирізати.
І це все — через гроші. На Київщині троє бандитів вдерлися до будинку самотньої пенсіонерки.
Чоловіки у масках, наче професійні гімнасти, зуміли протиснутися через невеличку кватирку у вікні!
Вони забрали у жінки 20 тисяч гривень. Але не лише гроші цікавили цих нелюдів.
Вони ще й обчистили холодидьник жертви!
Це справжнє жахіття, на що здатні мерзотники заради легкої наживи. У голові не вкладається…