Одесит кинув у вогонь двірника – чим провинився бідолаха

Живцем у вогнище.

В Одесі місцевий мешканець кинув у полум’я двірника за те, що той палив сміття на пляжі.

Все сталося неподалік від садового товариства.

Його мешканці і попросили прибиральника навести лад біля моря після відпочивальників. Також по темі: П'яні посиденьки у двірника закінчились вбивством лопатою

Частину сміття чоловік виніс у контейнери, а частину вирішив просто спалити.

Коли запах диму потрапив у будинок одного із членів садового товариства, чоловік вийшов розібратися із горе-двірником.

Та не вигадав нічого кращого, ніж кинути його у то саме вогнище, що й влаштував бідолаха.

Як йому вдалося вижити та в якому він зараз стані – Надзвичайні новини про все дізналися.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ