Живцем у вогнище.
В Одесі місцевий мешканець кинув у полум’я двірника за те, що той палив сміття на пляжі.
Все сталося неподалік від садового товариства.
Його мешканці і попросили прибиральника навести лад біля моря після відпочивальників. Також по темі: П'яні посиденьки у двірника закінчились вбивством лопатою
Частину сміття чоловік виніс у контейнери, а частину вирішив просто спалити.
Коли запах диму потрапив у будинок одного із членів садового товариства, чоловік вийшов розібратися із горе-двірником.
Та не вигадав нічого кращого, ніж кинути його у то саме вогнище, що й влаштував бідолаха.
Як йому вдалося вижити та в якому він зараз стані – Надзвичайні новини про все дізналися.