Нахабанам циганам на столичному залізничному вокзалі вже нічого не страшно.
Черговою жертво стала улюблениця тисячів українців – акторка Руслана Писанка. Також по темі: Роми пограбували самотню пенсіонерку на Київщині
П’ятеро ромів накинулися на артистку, коли та вийшла з потяга й прямувала до стоянки.
Ромів не зупиняє нічого. Навіть те, що цідлодобово вокзал патрулюють не менше ніж півсотні поліцейських і нацгвардійців.
Уявіть собі, вони лупцюють і їх. Коли ж нарешті закінчиться той безлад?