На Житомирщині донька звинувачує медиків у смерті батька

Шокуючий інцидент на Житомирщині.

Пацієнт помер у кареті швидкої допомоги та ще й біля самісінької лікарні.

За дві з половиною години, поки хворий лежав у салоні холодного автомобіля, бо той зламався, у чоловіка стався серцевий напад. Також по темі: Криваві ріки на асфальті - ДТП у Києві за участю «швидкої допомоги»

Але попри благання дочки, яка була поруч, ніхто з медиків не взявся рятувати чоловіка.

Кричущий пост про людську байдужість та лікарську безвідповідальність жінка виклала у соцмережу і підкріпила свою розповідь вражаючим відео, на якому видно, в яких умовах транспортували її хворого батька.

Від такого, здається, померти може навіть здорова людина.

То хто ж усе-таки винен у смерті селянина: медики чи машини?

Розбиралася у ситуації Тетяна Островщук.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ