Але попри благання дочки, яка була поруч, ніхто з медиків не взявся рятувати чоловіка.
Кричущий пост про людську байдужість та лікарську безвідповідальність жінка виклала у соцмережу і підкріпила свою розповідь вражаючим відео, на якому видно, в яких умовах транспортували її хворого батька.
Від такого, здається, померти може навіть здорова людина.
То хто ж усе-таки винен у смерті селянина: медики чи машини?