На Запоріжжі діти звинувачують сімейного лікаря у вбивстві матері

В Запоріжжі скандал! Діти пацієнтки звинувачують свого сімейного лікаря у вбивстві їхньої матері.

Жінку кілька тижнів лікували від застуди, аж поки бідолашна не втратила свідомість просто під кабінетом лікаря.

А вже за кілька днів у реанімації нещасна віддала Богові душу. Також по темі: На Житомирщині донька звинувачує медиків у смерті батька

Ви не повірите, експертиза показала, у пацієнтки була не звичайна простуда, а … бактеріальна пневмонія.

Як же так? Чому лікар не зміг визначити діагноз одразу?

Де зараз медик? Послухайте лиш, що він робить, аби виправити свою рокову помилку.

Найгірше, що такий жах може статися з кожним.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ