І тільки після обурення полтавців, що ймовірна вбивця, як наче нічого і не сталося, ходить та навіть їздить містом, Наталії Саєнко врешті вручили підозру.
А ще через п’ять місяців справу таки передали до суду. Проте дехто, схоже, не зацікавлений у якнайшвидшому оголошенні вироку.