На Полтавщині судять рестораторку, яка збила велосипедиста

До восьми років ув’язнення загрожує рестораторці з Полтави, яка в центрі міста збила велосипедиста.

14-річний хлопець внаслідок отриманих травм впав у кому та через два місяці боротьби помер.  Также по теме: Помер 15-річний полтавець, якого на велосипеді у центрі міста збила водійка на мерседесі

І тільки після обурення полтавців, що ймовірна вбивця, як наче нічого і не сталося, ходить та навіть їздить містом, Наталії Саєнко врешті вручили підозру.

А ще через п’ять місяців справу таки передали до суду. Проте дехто, схоже, не зацікавлений у якнайшвидшому оголошенні вироку.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ