Помер 15-річний полтавець, якого на велосипеді у центрі міста збила водійка на мерседесі

Два місяці 15-річний полтавець боровся за життя після жахливої аварії. Але так і не прийшовши до тями, помер на лікарняному ліжку. Його на велосипеді у центрі міста збила водійка на мерседесі. Та замість того, щоб допомогти хлопцю, кинулася викликАти підмогу — маму та чоловіка. Уже разом вони потурбувалися зняти номери з машини та забрати відеореєстратор. Нині жінка каже про свою невинуватість. Але родина загиблого у це не вірить. Та побоюється, що гроші і знайомства бізнесменки дозволять їй вийти сухою з води. Полтавці прийшли підтримати згорьованих батьків на місце аварії з вимогою об’єктивного розслідування. І тільки після цього справа зрушила з мертвої точки. А у водійки таки забрали права.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ