На Миколаївському автовокзалі знайшли труп новонародженого немовляти
На Миколаївському автовокзалі знайшли труп новонародженої дитини.
Тільце хлопчика загорнули в поліетиленовий пакет та викинули в урну просто на очах десятків людей, утім ніхто нічого так і не запідозрив, допоки прибиральниці не почали вигрібати сміття. Як саме загинула дитина і хто ж викинув труп, встановлюють правоохоронці.