На Миколаївському автовокзалі знайшли труп новонародженого немовляти

На Миколаївському автовокзалі знайшли труп новонародженої дитини.

Тільце хлопчика загорнули в поліетиленовий пакет та викинули в урну просто на очах десятків людей, утім ніхто нічого так і не  запідозрив, допоки прибиральниці не почали вигрібати сміття. Як саме загинула дитина і хто ж викинув труп, встановлюють правоохоронці.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ