ICTV - Разом краще
 • Головна
 • Проекти
 • Відео
 • Онлайн

Video: Копи-вбивці 5-річного хлопчика – хто вони та чи визнають свою вину

Лише подивіться на ці безтурботні, щасливі блакитні очі. 5-річний Кирило міг ще жити і жити, якби не руки п'яних відморозків, які виявились ще й поліцейськими.

Вони вдають, що навіть гадки не мають, хто саме поцілив у голову нещасної дитини, бо були такі налигані, що нічого не пам'ятають.

В чому ж винне бідолашне дитя, яке просто гралося на подвір'ї?  Непокарані за вбивство дорослих - вбивають вже дітей!

[read_more_news]

З плакатами, повними відчаю і страждань, зі свічками, квітами, іграшками, ведмедиками люди зібралися під МВС із риторичним запитанням: хіба ж смерть невинного малюка - не привід визнати власну нікчемність?

Відповідь була очевидною зранку, коли ці самі іграшки - стихійний меморіал вбитому хлопчику - наче непотріб, просто закинули у садову тачку і відволокли з центрального входу під прапорні щогли.

Подалі з очей, щоб не різало. А нафарбований на асфальті напис «убивці» - ретельно зафарбували. Сьогодні обох поліцейських заарештували на два місяці.

Але ж - чи визнали вони свою вину? Де зброя, з якої вбили дитину? І чому ж те, що копи-стрілки лика не в'язали - поки що лише слова очевидців, а не результат експертизи?

Наша Олена Ровенчук бачила тих, кого підозрюють у вбивстві маленького блакитноокого хлопчини. Дивіться і ви.

Копи-вбивці 5-річного хлопчика – хто вони та чи визнають свою вину

0 Коментувати

Лише подивіться на ці безтурботні, щасливі блакитні очі. 5-річний Кирило міг ще жити і жити, якби не руки п’яних відморозків, які виявились ще й поліцейськими.

Вони вдають, що навіть гадки не мають, хто саме поцілив у голову нещасної дитини, бо були такі налигані, що нічого не пам’ятають.

В чому ж винне бідолашне дитя, яке просто гралося на подвір’ї?  Непокарані за вбивство дорослих – вбивають вже дітей!

Також по темі: Поліцейські під час п'яних розваг зі зброєю прострелили голову 5-річній дитині

З плакатами, повними відчаю і страждань, зі свічками, квітами, іграшками, ведмедиками люди зібралися під МВС із риторичним запитанням: хіба ж смерть невинного малюка – не привід визнати власну нікчемність?

Відповідь була очевидною зранку, коли ці самі іграшки – стихійний меморіал вбитому хлопчику – наче непотріб, просто закинули у садову тачку і відволокли з центрального входу під прапорні щогли.

Подалі з очей, щоб не різало. А нафарбований на асфальті напис «убивці» – ретельно зафарбували. Сьогодні обох поліцейських заарештували на два місяці.

Але ж – чи визнали вони свою вину? Де зброя, з якої вбили дитину? І чому ж те, що копи-стрілки лика не в’язали – поки що лише слова очевидців, а не результат експертизи?

Наша Олена Ровенчук бачила тих, кого підозрюють у вбивстві маленького блакитноокого хлопчини. Дивіться і ви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

04.06.2019 20:04

Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: