Фабрика смерті на Черкащині – розправа на старому цегельному заводі навела страху на всіх

Нещасна замордована жертва чи цинічний рабовласник?

Дискусії на цю тему ще довго не стихатимуть у невеличкому селі на Черкащині.

Там на території старого цегельного заводу вбили 63-річного киянина, який викупив цю територію і переобладнав під ферму.

А востаннє приїхав проконтролювати, як працюють його робітники. Також по темі: Заробітчан тримали у трудовому полоні - рабовласники на лаві підсудних

Але додому так і не повернувся.

Його по-звірячому зарубали сокирою і викинули просто у погріб на території його ж ферми!

Хто зважився на таке звірство?

Невже нікому було захистити бідолашного чоловіка?

Чи є свідки кривавої розправи?

І чому місцеві давно охрестили стару цегельню фабрикою смерті?

Просто не віриться, що це реальна історія, а не фільм жахів.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ