Нещасна замордована жертва чи цинічний рабовласник?
Дискусії на цю тему ще довго не стихатимуть у невеличкому селі на Черкащині.
Там на території старого цегельного заводу вбили 63-річного киянина, який викупив цю територію і переобладнав під ферму.
А востаннє приїхав проконтролювати, як працюють його робітники. Також по темі: Заробітчан тримали у трудовому полоні - рабовласники на лаві підсудних
Але додому так і не повернувся.
Його по-звірячому зарубали сокирою і викинули просто у погріб на території його ж ферми!
Хто зважився на таке звірство?
Невже нікому було захистити бідолашного чоловіка?
Чи є свідки кривавої розправи?
І чому місцеві давно охрестили стару цегельню фабрикою смерті?
Просто не віриться, що це реальна історія, а не фільм жахів.